Yardım Bölümü

Eagle Projesinden Gerber Dosyaları Nasıl Elde Edilir ?

Hazırlık

Eagle programı kullanarak üretim için gerekli GERBER Dosyalarını elde etmek diğer programlardan farklı ancak doğru yönlendirmeyle oldukça kolaydır. Detaylı ayarlarla uğraşmamak için öncelikli olarak yapmanız gereken gerekli 'CAM Job File (GERBER ayarlarını içeren dosya)' adını verdiğimiz dosyayı indirmektir. Bu dosyaya aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Kullanmak için dosyayı arşivden çıkarmayı unutmayın.
2 katlı tasarımlarınız için 'CAM Job File'
4 katlı tasarımlarınız için 'CAM Job File'Tasarımınızı Eagle'da açın ve CAM ikonunu tıklayın, bu size 'CAM Processor' adlı arayüzü açacaktır. CAM ikonun yerini altaki fotoğrafta görebilirsiniz.

Eagle_Cam_Icon.png

Açılan pencerede aşağıdaki ekran görüntüsünde olduğu gibi File -> Open -> Job seçeneklerini kullanarak

Eagle_Cam_Icon2.png


indirdiğiniz 'Eagle Cam Job Dosyasını' seçiniz. Doğru 'Eagle Cam Job Dosyasını' bulduğunuzdan emin olun ve açın. Yanlış dosyayı seçmeniz durumunda elde ettiğiniz GERBER dosyalarında hata olabilir.

Eagle_Cam_Icon3.png


'Eagle Cam Job Dosyası' GERBER dosyalarının çıktılarını almak için gerekli ön ayarları yapacaktır. Dosyaları oluşturma işlemini başlatmak için 'Process Job' butonuna tıklayın.

Eagle_Cam_Icon4.png

GERBER dosyaları projenizin olduğu klasöre çıkartılır. Bu dosyaları .zip olarak arşivleyip sitemizin fiyat hesaplama sayfasından sipariş verebilirsiniz.

Eagle_Cam_Icon5.png
Alıcı Güvenliği

Alıcı Güvenliği

PCB kalitesi açıklandığı gibi değilse veya kusurluysa para iadesi.

Alıcı Güvenliği

Teslimat Garantisi

PCB'lerinizin size ulaşmadığı durumlarda tam geri ödeme imkanı.

Alıcı Güvenliği

Güvenli Ödeme

Güvenli ödeme alt yapısı.

Alıcı Güvenliği

PCBWay Kalitesi

Çin'in en büyük PCB üreticisinin desteği.