GİZLİLİK BİLDİRİMİ

PCBWayturkey.com sitesi olarak, kayıtlı kullanıcılarımıza daha güvenli bir internet ortamı sağlamayı ilke edindik. Bu sebepten dolayı, üyelerimizin kendilerini daha rahat hissetmeleri için onlara çeşitli gizlilik hakları tanıdık.

  1. Elektronik posta adresiniz, Kullanıcı Sözleşmesi nde tanımlanan haller haricinde, hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.
  2. Bize verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında, Kullanıcı Sözleşmesi nde tanımlanan haller haricinde, diğer üyelere ve üçüncü kişilere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, PCBWayturkey.com sitesinin kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.
  3. Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, bizim dışımızda, sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin veya Kullanıcı'nın, sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
  4. Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dahilinde bize bildirebilirsiniz. Bize vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.
  5. www.PCBWayturkey.com'un sayfalarından birinde veya daha fazlasında, PCBWayturkey.com harici internet sitelerine köprüler olabilir. PCBWayturkey.com, kendisinin işletmediği bu sitelerin kendilerine özgü gizlilik politikalarından hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz. Internet adresi http://www.PCBWayturkey.com/ ile başlamayan siteler PCBWayturkey.com ile ilişkisi olmayan sitelerdir.

Bu ilkeler ile kişisel haklarınız bizim tarafımızdan teminat altına alınmıştır.

Alıcı Güvenliği

Alıcı Güvenliği

PCB kalitesi açıklandığı gibi değilse veya kusurluysa para iadesi.

Alıcı Güvenliği

Teslimat Garantisi

PCB'lerinizin size ulaşmadığı durumlarda tam geri ödeme imkanı.

Alıcı Güvenliği

Güvenli Ödeme

Güvenli ödeme alt yapısı.

Alıcı Güvenliği

PCBWay Kalitesi

Çin'in en büyük PCB üreticisinin desteği.